پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
 

 تصاویر

 
TseMaskan (5)
TseMaskan (4)
TseMaskan (6)
TseMaskan (2)
TseMaskan (1)
TseMaskan (8)
TseMaskan (3)
TseMaskan (7)


شركت سازمان توسعه مسكن ايران(سهامي‌خاص)

 

       سازمان توسعه مسکن ایران در سال 1371 تأسیس و در سال 1373 بنام شرکت سازمان توسعه مسکن ایران در اداره ثبت شرکتها با شخصیت مستقل حقوقی به شماره 110549 به ثبت رسیده است و صددرصد سهام آن متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد و درحال حاضر دارای 9 شرکت تابعه  و 3 نمایندگی اجرایی در سراسر کشور می باشد . 
 
تاريخچه فعاليت   
 كليات
   شــــركت ســـازمان تـــــوسعــه مـــسكـن ايـــــــران (سـهــامي خـاص ) متعلق بـه بنيــاد مسكن انــقـلاب اســلامــــي در تاريخ 24/10/1373 تحت شماره 110549 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است و نشانی شرکت تهران ـ خیابان شهید مطهری ـ بین خیابان شهید علی اکبری (پارسا ) و سهروردی پلاک 121 می باشد .
فعاليت اصلي شركت
ـ ‌سياست گذاري ، برنامه ريزي ،‌نظارت و كنترل شركتهاي تابعه.
ـ  طراحی و نظارت و اجرای مجتمع هاي مسكوني بطورمستقيم و يا با مشاركت و همكاري شركتهاي تابعه ، مردم ، سازمانها ، وزارتخانه ها و ساير اشخاص حقيقي و حقوقي .
ـ تهيه زمين مورد نياز طرحها و پروژ هاي شهري و همچنين انجام آماده سازي آنها در راستاي تحقق بخشيدن به اهداف ماده 4 اساسنامه بنياد مسكن انقلاب اسلامي .
ـ طراحي ، انجام كليه خدمات مشـاوره اي و همچنين اجـــراي پروژه هاي ساختماني ، تأسيساتي و شهرسازي ، احداث شهركها ، توليد انبوه مسكن و ساير پروژه هاي عمراني .
ـ تأسيس، اداره ومشاركت درايجاد شركتها ومؤسسات توليد ساختمان و مسكن با رعايت مقررات و ضوابط مربوطه .
ـ انجام معامله در زمينه فعاليت های شركت اعم از انعقاد قراردادهاي داخلي و يا خارجي و خريد و فروش مواد و مصالح و ماشين آلات و تجهيزات ساختماني ، راه سازي و تأسيساتي و همچنين صادرات و واردات .
ـ سرمايه گذاري و مشاركت در سهام شركتها اعم از شركتهاي پذيرفته شده در بورس و يا ساير شركتها .
ـ انجام مطالعات مهندسي ، صنعتي و مديريت صنعتي در زمينه موضوع فعاليت شركت و يا خريد خدمت از ساير مؤسسات تخصصي .
ـ انجام تحقيقات و حمايت از تحقيقات ساير اشخاص در زمينـه مـــوضــــــوع فعاليتهاي شركت از طريق سفارش انجام تحقيقات ، حمايت مالي و فراهم نمودن امكانات لازم  و همچنين سرمـــايــه گذاري درفن آوريهاي نوين ساختمان بصورت مستقيم و يا غير مستقيم .
   ـ ارائه خدمات فني و مهندسي به خارج از كشور .